ТОВ "АСД Вугілля"

ГОЛОВНА

594 21 61

+380 50

телефон - viber

Застосовується як вигорюча добавка при виробництві керамічної цегли і як паливо (в суміші з вугіллям) для кільцевих і тунельних печей.

ПОСТАВКА ВУГІЛЬНОГО ШЛАМУ (аргіліту)

    ТОВ "АСД Вугілля" протягом довгих років є лідером серед постачальників вугільного шламу (аргіліту) на цегельні України. Завдяки співпраці з провідними лабораторіями та з авторитетними спеціалістами в галузі будівельної кераміки, нашій компанії вдалося підібрати ідеальний за складом шлам для виробництва цегли. Реалізований нами шлам, крім вуглецю, містить велику кількість оксиду алюмінію (близько 23%) та оптимальну кількість оксиду заліза (близько 10%). Саме тому наша продукція окрім економії палива (вугілля чи природного газу) вирішує завдання збільшення пластичності глини. А це спричиняє збільшення міцності та покращення геометрії керамічної цегли..

 

    Спільно з нашими регіональними представниками, ми організували стабільні поставки аргіліту навіть на невеликі цегельні, розташовані далеко від залізничних станцій та великих паливних складів.

 

    Для зручності наших клієнтів, власниками ТОВ "АСД Вугілля", було прийнято рішення залишатися на колишній системі оподаткування. Ми, як і раніше, залишаємось платниками ПДВ (податку на додану вартість) на вугільну продукцію.

ПРОДАЖ ВУГІЛЬНОГО ШЛАМУ (аргіліту) та ВІДСІВУ

625 грн

750 в т.ч. ПДВ

ШЛАМ (аргіліт)

Марка: КЖ

Фракція: 0 - 3 мм

Зольність: 35 - 45%

Волога: 16 - 18%

Вихід летючих сполук: 26 - 32%

 

 

Ви можете купити ШЛАМ ( аргіліт )

Продаж ШЛАМУ (АРГІЛІТУ) ЗД або АВТО.

Мінімальна партія: 25 тонн (1 АВТО)

НЕМАЄ

в наявності

ШЛАМОКОНЦЕНТРАТ

Марка: КЖ

Фракція: 0 - 1 мм

Зольність: 20%

Волога: 10 - 12%

Вихід летючих сполук: 6 - 8%

 

 

Ви можете купити ШЛАМОКОНЦЕНТРАТ

Продаж ШЛАМОКОНЦЕНТРАТУ ЖД вагонами та АВТО.

Мінімальна партія: 25 тонн (1 авто)

© 2022 by ТОВ «АСД Вугілля»

Design by  ALGARIA Web Studio